We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

ÁTT​Ö​RŐ ERŐ

by Samčo, brat dážďoviek

/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.
    Purchasable with gift card

      name your price

     

1.
2.
starajte sa o svojich mŕvych tí majú perspektívu starajte sa o svojich mŕtvych kašlite a serte na zem živú starajte sa o svoje autá a zbavujte ich prachu starajte sa osvoje autá ony vás zbavia strachu starajte sa o svoje prachy veď vám prinášajú radosť starajte sa o svoje prachy učiňte životu zadosť starajte sa aj o svoje domy veď len v nich smiete pokojne dožiť pokojne umierať a dokonca pokojne sa množiť starajte sa, koho zabilo kde, kedy a koľko ich bolo starajte sa, koho zabilo veď málo je živých naokolo starajte sa aj o svoj zovňajšok a o svoje miery veď tie miery sú dôležité na určenie rozmerov rakvy a hrobu tam na cmiteri amen amen aaamen
3.
M.K: "Pgiatelia, dnes je to len začiatok zmeny! Dnes je to začiatok toho, kedy Slovensko bude opäť patriť nám! Bude slovenské a bude kgesťanské!" samčo + robo: od valašky, od zeme za vlasť svoju bojujeme už valaška máva za Slovákom práva sme Slováci od zeme za vlasť svoju bojujeme už valaška máva za Slovákom práva
4.
5.
6.
sliepočka 03:30
7.
biely prášok, biely prášok padá z neba, biely prášok čaká len na teba svet je zrazu malý ako hrášok celkom ho zavalí biely prášok. biely prášok, biely prášok v obálke, rána, čo sa podobajú rozprávke, svet je zrazu malý ako gombička keď ťa páli biely prášok na líčkach.
8.
"Toto je naše mesto Bratislava pod výbežkami Malých Karpát pri brehoch Dunaja. Mesto so svojou krásou letných dní, charakteristickými dominantami" Mami, já už nechci fetovat mami, prosím, přijď mě za to zmalovat ty tady nebudeš už věčne já se chci cítit bezpečně já budu Bůh, já budu čistej já budu chodník turistickej já chci být Bůh já chci by být zoufalý kočičí Bůh "A vitajte aj vy, ktorí ste prišli sem do Bratislavského klubu. A máte vy radi slovenskú hudbu?" Mami, já už nechci fetovat mami, prosím, přijď mě vychovat ty tady nemůžeš být sama budu ti zpívat háre ráma já budú Ježíš, já budu zářit nebudu po večerech pařit já budu střízlivej, já budu Bůh "Tak teraz sme si zopakovali celú abecedu, už viete všetky písmenká. Aj veľké, aj malé. Dovidenia!"
9.
10.
seš můj mýval seš můj malý führeríček vopcháš ma k sebe do vrecúška ja som tvoj vreckový führeríček môžeš mi ňuňkať cuckať ja som taky tvoj najmilší führeríček pozri, aky mam rozkošnučky pohľadček pozeraj sa na mňa, ja ti pomojkam a poviem ti heil heil heil ja som tvoj vreckový führeríček mám všetko čo chceš, mám všetko čo chceš urobím ti, keď sa zobudíš, zahajlujem ti, keď zaspávaš budem ti spievať uspávanku na dobrú noc: Čierne oči, hajlujte OSEM OSEM čierne oči, hajlujte OSEM OSEM potom nezaspíš ja som tvoj malý führeríček ja nezaspím, nepriateľ je stále na pozore treba sa mať pred ním na pozore ja som tvoj führeríček strážim vlasť, aby bola čístá do tvojej domácnosti neprídu žiadni arabčekovia ja som tvoj führeríček neprídu žiadni židia lebo ja som führeríček, ja ťa chránim som rasovo čistý, mám certifikát to ne jak ty, fuj ja som tvoj čistučký maličký azurit!
11.
Vilo volá: Sova, sova! Eva volá: Sova je malá! Sova volá: ú - ú - úúúú!
12.
môj kôň nôž stôl ôôôôôôôôô môj nôž môj stôl kôň stôl kôrka fialôčka dedinôčka chalúpôčka dolinôčka záhradôčka ôôôôôôôôô
13.
od ufa Kuffu 02:19
14.
15.
16.
17.
pančelka 02:41
18.
umčo 04:05
19.
Miláčku, pojď umýt nádobí jestliže chceš mít tu vůni miláčku, ten, kdo myje, nezlobí a mně v hlavě duní seš kyprá jak piva sklínka seš perspektivní hospodyňka miláčku pojď umýt nádobí čistící prostředek na rukou miláčku nik se teď nedoví když mě teď uděláš rukou seš mladá, máš plodné období seš silná, umíš umýt nádobí ty budeš má, ja budu můj tak při mně stůj
20.
ó Lastúria ó svätá Lastúria ružovomodrá, ružovomodrá, ružovomodrá ó Lastúria transcendentálna mačka nás vedie k tebe ó Lastúria pichľavá transcendencia tvojej lastúry óóóóóóóóóóóóóó hare hare lastúria óóóóó lastúria óóóóóó lastúria ružovomodrá, ružovomodrá azúrna modrá ružovomodrá, ružovomodrá Lastúria do očí sa skveje tvoja odrazová mačka do očí sa mi skveje cigarety a káva cigarety a káva cigarety a káva cigarety a káva ... pre Lastúriu ó Lastúria
21.
22.
maternica mamina maternica tučná ja to viem, ja to viem dnes si prsty umyjem maternica mi puchne tuším, že mi vybuchne sme antibiotiká STOP BIO STOP BIO STOP BIO STOP BIO STOP BIOOOOOO ANTIBIOTIKÁ CHEMOTERAPIAAAA STOOOOP BIOOOO STOOOOP STOOOOP máme spuchnuté ručičky aj nožičky aby padali na moje vlásočky už nie sme vaše ňuňu lásočky sme z toho pekne znetvorené ale aj tak antibiotiká žrať budeme a možno keď nepomôžu, dáme si ibalgin lebo ten zabije ten zvyšok IBAAA IBALGIN do piči so životom do piči so životom ANTIBIOTIKAAAA WHUUUA papam rad všetko čo je živé robím z toho všetko, čo je mŕtve mŕtve, mŕtve aj hnijúce whuuua spievam si stále dokola prečo ste ho osrali? už sme mŕtve už sme mŕtve toto je náš, toto je náš náš náš KONIEEEEEEC KONIEEEEEEC BWHUUUUA!

about

za Boha, za národ a za bizár!

credits

released December 31, 2015

created by samčo, brat dážďoviek + robo rybolov + omražťok
produced by samčo, brat dážďoviek

samčo, brat dážďoviek // programming, editing, sampling und postproduction; vocal (3, 8-10, 16-19, 22); ac. guitar (2, 8, 10, 12, 16, 18, 18); bass guitar (8, 19); glockenspiel (4, 5, 16); wine glasses (6); tibetan bowls (9); ney (12); water, peeing, kitchen devices and stuff (15); shepherd flute (18); violin (17)
robo rybolov // vocals (3, 5-7, 11, 12, 18, 20, 21)
omražťok // vocals (2, 15, 18, 22); various kitchen and livingroom devices (15), toys (18)
domcaq // vocal (1, 14)
+ bird voices from macaulay library / macaulaylibrary.org
+ loads of samples from the internetz and own archives and sources

all songs created by their performers
lyrics in 7 by fito; music in 16 by oldřich janota

cover artwork by omražťok

áttörő erő by alexander barkóci

recorded in hufňufčo home studio@varovec + brno-ponava in 2014-2015; with exceptions: 10 probably at Honza Papoušek cottage in Brno; 15 at omražťok house in BA-Dúbravka; 18 live behind Myjava city (-II- "deti hviezd" excerpt in 14)
----------------------- - - - - - - - - - - - -- - -
Ďakujeme Marekovi za mystickú spoluúčasť

vďaky vďak to babogabo, abulia a robo.rybolov za zapožičanie nahrávacieho vybaveníčka

vďaka všetkým, čo pomáhajú udržiavať varovec prodakšns nažive technickou pomocou, sponzoringom alebo morálnou podporou. robíme to pre vaše deti.

kopírovanie rozširuje hudbu!
varovec prodakšns, 31.12.2015
pf pf pf pf, pfff.
-- - - - - - - - - - - -

license

tags

about

Samčo, brat dážďoviek Družstevná Pri Hornáde, Slovakia

narodil som sa v roku 1988. v roku 1998 som oslávil desať rokov. v roku 2006 som dosiahol plnoletosť. odvtedy mám každý rok o rok viac. rád sa hrám s vecami ktoré vydávajú zvuk. mi zobrali hračky keď som vyrástol, tak si musím vystačiť s týmto.

contact / help

Contact Samčo, brat dážďoviek

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Samčo, brat dážďoviek, you may also like: